Sven Erixon litografi

Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Dansbana, stämpelsignerad Sven Erixson, färglitografi, 218/360, 55x64 cm

156720

2012-11-10