Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): Träkatt och muslikanande armaturdel, signerad Lasse Åberg, 19/200, litografi, 30x51 cm

156723

2012-11-10