Wilhelm Behm oljemålning

Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning
Wilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BEHM, Wilhelm (1859-1934): Insjölandskap med fiskebåt, signerad Wilh Behm, olja på pannå, 20x28 cm

156727

2012-11-10