Wilhelm Behm oljemålning
2012-11-10
156727
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BEHM, Wilhelm (1859-1934): Insjölandskap med fiskebåt, signerad Wilh Behm, olja på pannå, 20x28 cm