Ragnar Salwén oljemålning

Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SALWÉN, Ragnar (född 1875): Vinterlandskap, signerad och daterad R Salwén 1925, olja på duk, 88x73 cm

156731

2012-11-11