Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (E Malmberg?): Gustaf II Adolf och Axel Oxenstierna i parken vid Svansjö slott, akvarell, 51x44 cm
Ytskador, glaset löst i ramen
156776
2012-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här