Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

800 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (E Malmberg?): Gustaf II Adolf och Axel Oxenstierna i parken vid Svansjö slott, akvarell, 51x44 cm

Ytskador, glaset löst i ramen

156776

2012-11-11