Skrivbord barockstil

Skrivbord barockstil
Skrivbord barockstil
Skrivbord barockstil
Skrivbord barockstil
Skrivbord barockstil
Skrivbord barockstil
Skrivbord barockstil
Skrivbord barockstil

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKRIVBORD, barockstil, Portugal, mahogny med förgyllda beslag, höjd 84, 160x83 cm

slitage

156803

2012-11-12