Skrivbord barockstil
2012-11-12
156803
| Klubbat belopp | 16 000 SEK |
| Utropspris | 20 000 SEK |
SKRIVBORD, barockstil, Portugal, mahogny med förgyllda beslag, höjd 84, 160x83 cm
slitage