Väggpendyl rokoko
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGPENDYL, rokoko, urtavlan märkt Printz Stockholm (Pehr P 1743-1820), förgylld, höjd 86 cm
Skador, senare verk och förgyllning, 3 nycklar, 1 pendel, samt ett löst dekorelement medföljer
156808
2012-11-16