Byrå Louis XVI-stil

Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, Frankrike 1800-tal, beslag av förgylld brons, höjd 92, 123x62 cm

156829

2012-11-12