Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, Frankrike 1800-tal, beslag av förgylld brons, höjd 92, 123x62 cm
156829
2012-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här