Carl Schleicher oljemålningar

Carl Schleicher oljemålningar
Carl Schleicher oljemålningar
Carl Schleicher oljemålningar
Carl Schleicher oljemålningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SCHLEICHER, Carl (aktiv 1855-1871): Porträtt, 2 st., olja på pannå, signerade, 21x15,5 cm

156834

2012-11-13