Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Moet & Chandon", signerad Y Edelmann, 253/375 färglitografi, 77x52 cm
156853
2012-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här