Klubbat för:
7 800 SEK
6 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis Philippe, Frankrike, förgylld och patinerad brons, marmorsockel, verket signerat Vincenti Cie, halvslag, höjd 51, nyckel finns
Obetydliga skador
156889
2012-11-11