Borspendyl Louis Philippe

Borspendyl Louis Philippe
Borspendyl Louis Philippe
Borspendyl Louis Philippe
Borspendyl Louis Philippe
Borspendyl Louis Philippe
Borspendyl Louis Philippe

Klubbat för:

7 800 SEK

6 000 SEK

BORDSPENDYL, Louis Philippe, Frankrike, förgylld och patinerad brons, marmorsockel, verket signerat Vincenti Cie, halvslag, höjd 51, nyckel finns

Obetydliga skador

156889

2012-11-11