K.G. Nilsson serigrafier

K.G. Nilsson serigrafier
K.G. Nilsson serigrafier
K.G. Nilsson serigrafier
K.G. Nilsson serigrafier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSON, K.G (född 1942): Våren och Hösten, signerade och daterade K-G Nilson 1982, numrerade, serigrafier, 14x18 cm vardera

156893

2012-11-11