Matta röllakan Ingegerd Silow

Matta röllakan Ingegerd Silow
Matta röllakan Ingegerd Silow
Matta röllakan Ingegerd Silow
Matta röllakan Ingegerd Silow

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, röllakan, signerad IS (Ingegerd Silow), ca 202x134 cm

Fläckar, smärre slitage

156917

2012-11-15