Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-81): Komposition, signerad och numrerad Baertling 294/300, 1950-68, färgserigrafi, 17x25 cm

156918

2012-11-11