Olle Baertling serigrafi
2012-11-11
156918
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BAERTLING, Olle (1911-81): Komposition, signerad och numrerad Baertling 294/300, 1950-68, färgserigrafi, 17x25 cm