Bordspendyl empirstil brons

Bordspendyl empirstil brons
Bordspendyl empirstil brons
Bordspendyl empirstil brons
Bordspendyl empirstil brons

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BORDSPENDYL, C. Detouche, empirstil, delvis förgylld brons, höjd, 46 cm

Obetydliga emaljskador, pendel saknas

156949

2012-11-15