Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MIRÓ, Joan (1893-1983): Ur Ubu Roi, 1966, signerad M, 70/75, litografi, 45,5x63,5 cm
156952
2012-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här