Joan Miró litografi

Joan Miró litografi
Joan Miró litografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MIRÓ, Joan (1893-1983): Ur Ubu Roi, 1966, signerad M, 70/75, litografi, 45,5x63,5 cm

156952

2012-11-20