Isaac Grünewald litografi

Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Man och kvinna signerad Grünewald i trycket samt handsignerad, numrerad 23/50, litografi, 45x63 cm

Zustandsbeschreibung

156959

2012-11-11