Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Man och kvinna signerad Grünewald i trycket samt handsignerad, numrerad 23/50, litografi, 45x63 cm
Zustandsbeschreibung
156959
2012-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner