Hagelpung

Hagelpung
Hagelpung

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HAGELPUNG, 1800-tal, i läder med doseringsmynning i koppar och mässing

Del saknas, slitage

156968

2012-11-08