Stolar Ekselius

Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius
Stolar Ekselius

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1960-tal, Karl Erik Ekselius, valnöt, svart skinnklädsel

Klädsel med skador

156975

2012-11-13