Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 32x22 cm

Hanteringsveck

156978

2012-11-12