Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 32x22 cm
Hanteringsveck
156978
2012-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här