Scroll Kina figurscener av armé i landskapsmotiv

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCROLL, Kina, figurscener av armé i landskapsmotiv på siden, kolorerad, delvis förgylld, signerad Yue, 172x39,5 cm

156990

2012-11-12