Birger Birger Ericson olja

Birger Birger Ericson olja
Birger Birger Ericson olja
Birger Birger Ericson olja
Birger Birger Ericson olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Vampyrkvinnan", signerad Birger, olja på pannå, 45x54 cm

156995

2012-11-15