Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SCROLL, Kina, figurscener i landskapsmotiv på siden, färgad, 196x42,5 cm
PROVENIENS: Inköpta på Svenskt Tenn i mitten av 1950-talet
157011
2012-11-13