Bordslampor Frankrike

Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 72 cm vardera

Kandelabrar omarbetade till lampor

157026

2012-11-21