Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 4 st., Sverige 1800-tal, graverad dekor av bård och stjärnor, slipat ben och fyrkantig fot, höjd 18,3-19 cm
Fotringsnagg, något nedslipade
157032
2012-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här