Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURINER, 3 st, glaserat stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand samt 5 st, signerade E L (Edward Lindahl), 1950-tal Gustavsberg, stengods, höjd 6,5-9 cm
Edward Lindahl med smärre nagg
157046
2012-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här