Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DANSAERT, Léon Marie Constant (1830-1909): Man med pipa, signerad L. Dansaert, olja på pannå, 18,5x13,5 cm
157047
2012-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här