Léon Marie Constant Dansaert oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DANSAERT, Léon Marie Constant (1830-1909): Man med pipa, signerad L. Dansaert, olja på pannå, 18,5x13,5 cm

157047

2012-11-13