Karin Mamma Andersson färglitografi
Valmis
2012-11-14
157056
| Korkein tarjous | 13 500 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): Only the nights are new, färglitografi, diptyk, signerade och numrerade Mamma Andersson 137/150, 29,5x87 cm vardera