Karin Mamma Andersson färglitografi

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): Only the nights are new, färglitografi, diptyk, signerade och numrerade Mamma Andersson 137/150, 29,5x87 cm vardera

157056

2012-11-14