Franciscus Moormans oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MOORMANS, Franciscus (1832-1884): Man med pipa, signerad, olja på pannå, 11x9 cm

Färgbortfall

157069

2012-11-13