Franciscus Moormans oljemålning
2012-11-13
157069
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MOORMANS, Franciscus (1832-1884): Man med pipa, signerad, olja på pannå, 11x9 cm
Färgbortfall