Alfred Elias oljemålning

Alfred Elias oljemålning
Alfred Elias oljemålning
Alfred Elias oljemålning
Alfred Elias oljemålning
Alfred Elias oljemålning
Alfred Elias oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ELIAS, Alfred (act.1885-1911): Kor i kustlandskap, signerad och daterad Alfred Elias 1896, olja på duk, 50x75 cm

157073

2012-11-13