Greta Gerell blandteknik

Greta Gerell blandteknik
Greta Gerell blandteknik
Greta Gerell blandteknik
Greta Gerell blandteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): "Plöjning", signerad Greta Gerell, krita/blandteknik, 47x60 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

157075

2012-11-18