Tobiasse litografi

Tobiasse litografi
Tobiasse litografi
Tobiasse litografi
Tobiasse litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): Omfamning, signerad Theo Tobiasse, 89/200, färglitografi, 64x49 cm

Gulnader

157080

2012-11-16