Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GERELL, Greta (1898-1982): "Notre Dame - Paris", signerad Gerell, olja på duk, 91x72,5 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron
färgbortfall
157089
2012-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här