Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): "Notre Dame - Paris", signerad Gerell, olja på duk, 91x72,5 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron

färgbortfall

157089

2012-11-18