John Wilson Ewbank oljemålning
Closed
2012-11-13
157096
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
EWBANK, John Wilson (1779-1847): Tantallon Castle, signerad J Ewbank, olja på pannå, 15,5x23,5 cm