Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GERELL, Greta (1898-1982): Stilleben med snäcka, kanna och tallrik, signerad Gerell, blandteknik på pappannå, 29,5x37,5 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron
krackeleringar
157112
2012-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här