Färglitografi Axel Olson

Färglitografi Axel Olson
Färglitografi Axel Olson
Färglitografi Axel Olson
Färglitografi Axel Olson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Varvsbild, signerad Axel Olson, HC XXIII/XXX, färglitografi, 24x31,5 cm

157149

2012-11-13