Färglitografi Axel Olson
2012-11-13
157149
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Varvsbild, signerad Axel Olson, HC XXIII/XXX, färglitografi, 24x31,5 cm