Greta Gerell blandteknik
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERELL, Greta (1898-1982): "Vinflaska med servett", signerad och daterad Gerell -69, blandteknik på papper 29,5x21,5 cm,
PROVENIENS: Färg och Form, utställningskatalog 683, nr 10, 1984,
Pianisten Jan Eyron
157154
2012-11-18