Edith Gert oljemålning

Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERT, Edith, Danmark (född 1906): Interiör med kvinnofigur, signerad E, Gert, olja på duk, 65x75 cm

157155

2012-11-12