Carl Brandt pasteller

Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller
Carl Brandt pasteller

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRANDT, Carl (1852-1930): (2 st) Insjölandskap, signerad och daterad 1905 resp 1907, pasteller, 70x26 resp 27x40 cm

157164

2012-11-17