Anders Hol oljemålning

Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOL, Anders (1867-1957): Sydländsk flicka, signerad Anders Hol, olja på duk, 48x33,5 cm

Krackeleringar, bubblig duk

157184

2012-11-17