Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ROUGEMONT, Philip de (1891-1965): Nakenakt i det gröna, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 72x53 cm
157186
2012-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här