Philippe de Rougemont olja

Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja

Klubbat för:

17 000 SEK

7 000 SEK

ROUGEMONT, Philip de (1891-1965): Nakenakt i det gröna, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 72x53 cm

157186

2012-11-13