Arne Lindberg oljemålning

Arne Lindberg oljemålning
Arne Lindberg oljemålning
Arne Lindberg oljemålning
Arne Lindberg oljemålning
Arne Lindberg oljemålning
Arne Lindberg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

LINDBERG, Arne (1918-1998): Komposition, signerad och daterad Arne Lindberg -65, olja på duk, 97x130 cm

157210

2012-11-13