Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAND, Lennart (född 1946): Rådjur i skogsglänta, signerad och daterad L. Sand -86, olja på duk, 50X61 cm

157212

2012-11-13