Olle Ängkvist oljemålning

Olle Ängkvist oljemålning
Olle Ängkvist oljemålning
Olle Ängkvist oljemålning
Olle Ängkvist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÄNGKVIST, Olle (född 1922): Figurkomposition, signerad och daterad Olle Ängkvist -76, blandteknik/collage på duk uppfodrad på pannå, 48x69 cm

157213

2012-11-13