Gräddkanna strösked i silver

Gräddkanna strösked i silver
Gräddkanna strösked i silver
Gräddkanna strösked i silver
Gräddkanna strösked i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÄDDKANNA, STRÖSKED, SLEV, SKEDAR, silver, vikt ca 550 g

Bucklor, smärre lagning

157215

2012-11-12